אטרקציות

קופנגן ידועה בפסטיבל מסיבות הירח המלא, כמו כן תוכלו למצוא הרבה מהחופים היפים ביותר באיזור וכמה מאתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם.

ברחבי האי ישנם מפלים יפים, מסלולי הליכה מיוחדים ואפילו תוכלו לראות פילים, קופים ועוד חיות בטבע. או להנות מהפשטות בלשוטט על החופים המדהימים ולהתפנק בגן העדן.

See our selection of the top things to do in Koh Phangan and enjoy your stay.

הפארק הלאומי אנגטונג

הפארק הלאומי המפורסם מורכב מ42 איים עשויים אבן גיר אשר עולים מן המים כמו קירות דרמטיים לגובה של מאות מטרים. קבוצת איים מרתקת זו, בטווח הראייה של האי קוסמוי, משלבת בתוכה יערות גשם טרופיים, חופים נטושים וחיים מרתקים ומגוונים מתחת ומעל למים.

סיורים וטיולים אטרקציות

האיזור שסובב את קופנגן הוא שטח טבעי מיוחד ומרהיב ביופיו. זהו חלק מאחד הפארקים הלאומיים הגדולים של תאילנד ובו מגוון רחב של חיים ימיים בלתי מוגנים וחיות בר. באי עצמו הטבע מרהיב והוא שופע ביערות גשם, חופים קסומים ושוניות אלמוגים רבות עם דגים צבעוניים אקזוטיים

Nam Thai Herbal Spa

Am Strand befindet sich die Nam Thai massage, und wie der Name suggeriert, liegt der Fokus auf der Verwendung der üppig vorhandenen und natürlichen Kräuterheilmittel Thailands in einer entspannten und therapeutischen Umgebung. Die Strandatmosphäre und verjüngenden Behandlungen werden Sie entspannen und erfrischen.